Notice: WP_Scripts::localize hatalı çağırıldı. $l10n parametresi bir dizi olmalıdır. Komut dosyalarına rastgele verileri iletmek için bunun yerine wp_add_inline_script() işlevini kullanın. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 5.7.0 sürümünde eklendi.) in /home/tarimakademisi.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5313
Kemerli Kabinler - Tarım Akademisi

Kemerli Kabinler

Amerika’da dizayn edilmiş verimli, uygun maliyetli, dayanıklı, çekici ve kolay inşa edilebilen bir yapı sistemidir.

Atölyeler, hayvan barınakları, tatil evleri, sığınmaevleri, emeklilik evleri, avcılık kulübeleri,kamp alanları, sosyal tesisler ve diğer pek çok yapı dizaynı için birden çok kullanım şekline sahiptir.

Kemerli Kabin’in güzelliği, kısmen çok hızlı kurma sürelerine sahip olması ve ayrıca her biri sizin kişilik ve ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde bitirmenizi bekleyen boş bir tuval gibi olmasıdır..!

Yeni Kemerli Kabininizi kurarken seçebileceğiniz birkaç farklı temel seçeneği var. İster geleneksel bir beton temel dökebilirsiniz, ister ahşap bir çerçeve kullanarak bir iskele ve kiriş inşaa edebilirsiniz,  yada tümüyle çelik veya hatta bir bodrum üzerine inşa edilmiş bir iskele ve kiriş temel üzerine inşa edebilirsiniz..

Hakkında akademi

Ayrıca Kontrol Et

Bitkisel Sabunlar

Kokuları, renkleri ve faydaları ile doğal yöntemlerle yapılan bitkisel sabunlar gittikçe daha çok tercih edilmektedir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir